0742.073.788 - 0755.148.092CONTACT
0Item(s)

Nu aveti nici un produs in cosul de cumparaturi.

Produsul a fost adaugat la cosul de cumparaturi.
Modul SFP Dual Fiber, Single Mode Navaio

Modul SFP Dual Fiber, Single Mode Navaio

131,00 RON

(In stoc)

Anteriorul

MODUL EXTENSIE PENTRU CITITOARE DE PROXIMITATE SATEL INT-R

Anteriorul

Modul SFP Dual Fiber, Single Mode Navaio

Modul SFP Dual Fiber, Single Mode Navaio

Cod: NAV-NA601SFP

Availability: In stoc

131,00 RON
Comandă prin:
Telefon: 0742.073.788 sau 0755.148.092
E-mail: comenzi@titanicshop.ro
WhatsApp
Facebook Messenger

Detalii

Modul SFP Dual Fiber, Single Mode. 155 Mbps, distanta 20km. Conector LC/PC.

Mai multe informatii

Garantie 24 Luni
Descriere Scurta Product Listing Description Default Value
  1. Fii primul care evalueaza acest produs.

Spune parerea ta

Trebuie sa va autentificati pentru a scrie o parere. Accesati aici autentificare sau inregistrare

Fotografiile produselor au caracter informativ și în unele cazuri pot conține accesorii ce nu sunt incluse în pachetul standard al produsului. Specificațiile tehnice de asemenea sunt informative, pot fi schimbate fără înștiințare prealabilă și nu constituie obligativitate contractuală. Pentru informații suplimentare consultați secțiunea Info Center.